سطح سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه

سطح: سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه فروردین پنجشنبه روزنامه

پیام مکرون به کنگره آمریکا حفظ برجام بود

دستیار وزیر خارجه پیشین آمریکا، خبر مکرون به دو حزب کنگره آمریکا را حفظ برجام دانست تا جهت جلوگیری از خروج کاخ سفید از این توافق بین المللی وارد عمل شو..

ادامه مطلب

رئیس‌جمهوری آمریکا، اوباما را «متقلب» توصیف کرد

رئیس جمهوری آمریکا علاوه بر تکرار حملات لفظی به رسانه های منتقد خود در این کشور، باراک اوباما را نیز «متقلب» خواند. رئیس جمهوری آمریکا، اوباما را..

ادامه مطلب

عروس ترامپ، درخواست طلاق داد

«ونسا ترامپ» همسر دونالدجونیور ترامپ ، فرزند ارشد رئیس‌جمهور آمریکا به دادگاه مراجعه کرد و خواستار طلاق شد. عروس ترامپ، درخواست طلاق داد عبارا..

ادامه مطلب

عکس ، این چهار زن، گور همسران رئیس‌جمهور خود را کندند

روزنامه القدس العربی روز یکشنبه در گزارشی نقش و تاثیر همسران رئیسان جمهور چهار کشور آفریقایی تونس، زیمبابوه، گینه استوایی و ساحل عاج در سرنگونی آنها را ..

ادامه مطلب

نگفتم رابطه خوبی با &quot/ دارم ، اون&quot، ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای بیانات منتسب به وی در یک روزنامه آمریکایی مبنی بر این که “رابطه بسیار خوب” با رهبر کره شمالی داشته، رد ک..

ادامه مطلب

استراتژی آمریکا راجع به کره‌شمالی در حال به ثمر نشستن است / تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد: مذاکرات پیشرو میان کره شمالی و کره جنوبی نشان می‌دهد که تلاش‌های انجام شده است به رهبری آمریکا جهت اعمال فشار علیه پیون..

ادامه مطلب

دنیا بزرگتر از ۵ کشور و بسیار بزرگتر از یک کشور است / اردوغان

اردوغان به دنبال رأی مجمع عمومی شرکت ملل علیه تصمیم ترامپ در به رسمت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد: دنیا بزرگتر از ۵ کشور و بس..

ادامه مطلب

پیش‌نویس بیانیه نهایی نشست سران شرکت همکاری اسلامی در مورد قدس

پیش‌نویس نهایی نشست سران شرکت همکاری اسلامی از ایالات متحده خواسته است تا از روند صلح عقب نشینی کند. پیش نویس بیانیه نهایی نشست سران شرکت ..

ادامه مطلب

فشار عربستان جهت لغو مصوبه کنفدراسیون فوتبال آسیا

فدراسیون فوتبال عربستان جهت لغو مصوبه کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط با بازی در کشور بی‌طرف، دادخواستی را ارسال کرده است.  فشار عر..

ادامه مطلب

در ریاض ، ائتلاف اسلامی مبارزه با تروریسم&quot، شروع نشست وزیران دفاع &quot

نشست وزرای دفاع ائتلاف اسلامی نظامی مبارزه با تروریسم در ریاض امروز (یکشنبه) شروع به کار کرد.  شروع نشست وزیران دفاع "ائتلاف اسلام..

ادامه مطلب