سطح سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه

سطح: سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه فروردین پنجشنبه روزنامه

عکس ، این چهار زن، گور همسران رئیس‌جمهور خود را کندند

روزنامه القدس العربی روز یکشنبه در گزارشی نقش و تاثیر همسران رئیسان جمهور چهار کشور آفریقایی تونس، زیمبابوه، گینه استوایی و ساحل عاج در سرنگونی آنها را ..

ادامه مطلب

نگفتم رابطه خوبی با &quot/ دارم ، اون&quot، ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای بیانات منتسب به وی در یک روزنامه آمریکایی مبنی بر این که “رابطه بسیار خوب” با رهبر کره شمالی داشته، رد ک..

ادامه مطلب

استراتژی آمریکا راجع به کره‌شمالی در حال به ثمر نشستن است / تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد: مذاکرات پیشرو میان کره شمالی و کره جنوبی نشان می‌دهد که تلاش‌های انجام شده است به رهبری آمریکا جهت اعمال فشار علیه پیون..

ادامه مطلب

دنیا بزرگتر از ۵ کشور و بسیار بزرگتر از یک کشور است / اردوغان

اردوغان به دنبال رأی مجمع عمومی شرکت ملل علیه تصمیم ترامپ در به رسمت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد: دنیا بزرگتر از ۵ کشور و بس..

ادامه مطلب

پیش‌نویس بیانیه نهایی نشست سران شرکت همکاری اسلامی در مورد قدس

پیش‌نویس نهایی نشست سران شرکت همکاری اسلامی از ایالات متحده خواسته است تا از روند صلح عقب نشینی کند. پیش نویس بیانیه نهایی نشست سران شرکت ..

ادامه مطلب

فشار عربستان جهت لغو مصوبه کنفدراسیون فوتبال آسیا

فدراسیون فوتبال عربستان جهت لغو مصوبه کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط با بازی در کشور بی‌طرف، دادخواستی را ارسال کرده است.  فشار عر..

ادامه مطلب

در ریاض ، ائتلاف اسلامی مبارزه با تروریسم&quot، شروع نشست وزیران دفاع &quot

نشست وزرای دفاع ائتلاف اسلامی نظامی مبارزه با تروریسم در ریاض امروز (یکشنبه) شروع به کار کرد.  شروع نشست وزیران دفاع "ائتلاف اسلام..

ادامه مطلب

۳شرط حریری جهت بعد گرفتن استعفا

یک روزنامه سعودی به نقل از منابعی که آن‌ها را آگاه نامیده، از شروط نخست‌وزیر لبنان جهت بعد گرفتن استعفایش پرده برداشت. ۳شرط حریری جهت بعد گر..

ادامه مطلب

خشم نیکی هیلی از روسیه

نیکی هیلی، نماینده آمریکا در شرکت ملل در بیانیه ای، از روسیه به خاطر وتوی تمدید فعالیت کمیته تحقیق راجع به استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه انتقاد کرد.&n..

ادامه مطلب

می‌خواهیم مردم اقلیم کردستان نتیجه کارها دولتشان را ببینند / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه با اشاره به مسدود شدن مرزهای این کشور با اقلیم کردستان عراق، حزب اتحاد دموکراتیک سوریه را هم ردیف پ.ک.ک، سازمانی تروریستی توصیف کرد. ..

ادامه مطلب