سطح سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه

سطح: سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه فروردین پنجشنبه روزنامه

لیست سوم دریافت کنندگان ارز هفته آینده منتشر می‌شود / بانک مرکزی

براساس مصوبه ستاد اقتصادی دولت در جلسه روز یکشنبه ۳۱ تیرماه امسال مقرر شد فهرست کامل دریافت کنندگان ارز به قیمت رسمی طی هفته آینده به وسیله بانک مرکزی من..

ادامه مطلب

قیمت دلار در بازار ارز غیررسمی به ۸۷۰۰ هزار تومان رسید

با شدت گرفتن نوسان در بازار غیررسمی ارز، تقاضا جهت خرید زیاد کردن یافته که این امر بر التهابات آن افزوده هست. تحلیلگران بازار در کنار انتقادات نسبت ..

ادامه مطلب

حرف‌هاي خصوصي از فوت بخش‌خصوصي

نقش آفرینی بخش شخصی در اقتصاد، دغدغه ای است که همواره دولت ها و فعالان اقتصادی در کشور عزیزمان ایران با آن دست وپنجه نرم می کنند. حرف هاي خصوصي..

ادامه مطلب

زمان اتمام پرداخت سود سهام عدالت نزدیک است

داود خانی گفت: تا خاتمه يافتن عملیات واریز سود تمام مشمولین سهام عدالت وقت چندانی باقی نمانده است. زمان اتمام پرداخت سود سهام عدالت نزدیک است ..

ادامه مطلب

جدول ، کم کردن قیمت سکه طرح جدید+ دلار چهار هزار و 875 تومان

هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و 616 هزار تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 570 هزار تومان به فروش رسید. کم کردن قیمت سکه طرح جدید/ دلار چهار..

ادامه مطلب

زیاد کردن معاملات مسکن در بهمن ماه

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: در بهمن ماه امسال ۲۰ هزار و ۸۶۲ قرارداد خرید و فروش مسکن در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به امضا رسید که نسبت به ماه..

ادامه مطلب

بودجه های رویایی

نظام بودجه ریزی در کشور ما نه بر اساس واقعیت‌های اقتصادی بلکه بر اساس آمال و آرزوها تدوین می شود. البته این مسئله تنها به لایحه‌های بودجه محدود نمی‌شود..

ادامه مطلب

کاهش سود وام بانکی تائید نشد

با وجود بیانات متناقضی که راجع به کم شدن قیمت سود وام بانکی تا آخر دی ماه از سوی بعضی مسئولان غیربانکی مطرح شده است هست، تاکنون هیچ مدیر بانکی این عنوا..

ادامه مطلب

رونمایی از ۱۳ برنامه مسکن دولت

نیاز بحرانی هر سال کشور به مسکن 550 هزار واحد مسکونی است که در صورت عدم تامین از سمت عرضه، ضمن زیاد کردن تراکم خانوار در واحد مسکونی، به زیاد کردن اجاره و قیم..

ادامه مطلب

قیمت انواع سکه و ارز در آخرین روز هفته

در بازار امروز – پنجشنبه – دلار آمریکا به ۴۱۲۶ تومان رسیده است و سکه تمام یک میلیون و ۴۲۰ هزار تومان عرضه می‌شود که تا حدودی نسبت به روز قبل کم کرد..

ادامه مطلب