سطح سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه

سطح: سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه فروردین پنجشنبه روزنامه

گت بلاگز اخبار حوادث من هم دست به چاقوشدم ، جوانی که بدنبال یک قتل،از قصاص نجات یافته بود،

با حکم قضات دادگاه کیفری تهران،‌ مرد جوانی که در پی رهایی از قصاص، جهت دومین بار مرتکب قتل شده است بود محکوم به فوت شد.

جوانی که بدنبال یک قتل،از قصاص نجات یافته بود،باز هم آدم کشت/به من گفت"اسکول" من هم دست به چاقوشدم

عبارات مهم : ایران

با حکم قضات دادگاه کیفری تهران، مرد جوانی که در پی رهایی از قصاص، جهت دومین بار مرتکب قتل شده است بود محکوم به فوت شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:در این جنایت که 12 شهریور سال 95 و به دنبال درگیری چند مرد جوان در میدان حسن زاده شهرری رخ داد، یکی از آنها به قتل رسید.

پس از دستگیری عامل جنایت، مشخص شد او پیش از این نیز به اتهام قتل دستگیر و به قصاص محکوم شده است بود ولی با دریافت رضایت از اولیای دم و تحمل شش سال حبس آزاد شده است و جهت دومین بار مرتکب قتل شده است بود. بدهید ترتیب عامل جنایت در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی محاکمه شد.

من هم دست به چاقوشدم ، جوانی که بدنبال یک قتل،از قصاص نجات یافته بود،

در ابتدای جلسه، مادر مقتول جهت قاتل تنها فرزندش درخواست قصاص کرد. بعد هم متهم 29 ساله در برابر قضات قرار داده شد و در دفاع از خود ضمن تشریح ماجرا گفت: «از مدت ها قبل، چند نفر از فرزند های محل سر یک گوشی با هم اختلاف پیدا کرده بودند. روز اتفاق می خواستم آنها را آشتی بدهم که جهت همین در شهرری با هم قرار گذاشتیم و ساعت 2 بعد از نیمه شب، به آنجا رسیدیم. همه چیز با خوبی و خوشی تمام شد ولی ناگهان جوانی که کشته شد سر رسید.

او از موتورش پیاده شد و به طرفم آمد. فکر کرد من هم در حال دعوا کردن هستم و به طعنه به من گفت: «اوسگول دعوا نکن!» از آنجا که هر لحظه یک چاقو با خودم داشتم که جهت مصرف حشیش از آن استفاده می کردم ناگهان ازشنیدن این حرف شوکه شدم و با همان چاقو ضربه ای به شکمش زدم و دیدم که 20 متر پایین تر روی زمین افتاد. فرزند های حاضر در محل او را به بیمارستان بردند ولی دیگر دیر شده است بود و او فوت کرد. حالا هم از اولیای دم این جوان تقاضای عفو و بخشش دارم. من اعتیاد داشتم و آن موقع در جریان دعوا در حال خودم نبودم.

با حکم قضات دادگاه کیفری تهران،‌ مرد جوانی که در پی رهایی از قصاص، جهت دومین بار مرتکب قتل شده است بود محکوم به فوت شد.

سپس اولیای دم اعلام کردند به هیچ عنوان از قاتل گذشت نخواهند کرد و مادر پیر مقتول نیز گفت: «این قاتل تنها پسر و تنها یاورم را کشته است و حتماً باید قصاص شود.»

قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در آخر محاکمه وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.

من هم دست به چاقوشدم ، جوانی که بدنبال یک قتل،از قصاص نجات یافته بود،

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz