سطح سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه

سطح: سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه فروردین پنجشنبه روزنامه

تصویر زیرخاکی از ملانیا همسر ترامپ!

تصویری قدیمی و زیرخاکی از همسر مدیر جمهور آمریکا را مشاهده می‌کنید که احتمالا تاکنون ندیده اید. تصویر زیرخاکی از ملانیا همسر ترامپ! عبارات ..

ادامه مطلب

ترامپ، آمریکا را در خدمت ولیعهد سعودی قرار داده است / ‘رایس’

«سوزان رایس» مشاور امنیت ملی دولت باراک اوباما مدیر جمهوری آمریکا، ضمن انتقاد شدید از ولیعهد سعودی، دونالد ترامپ را نیز «بهترین دوست حکام خودکامه» نامی..

ادامه مطلب

آمریکا ارتباطی با حمله در ونزوئلا ندارد / جان بولتون

مشاور امنیت ملی مدیر جمهوری آمریکا اعلام کرد که کشورش ارتباطی با حمله صورت گرفته در ونزوئلا ندارد. جان بولتون: آمریکا ارتباطی با حمله در ونز..

ادامه مطلب

ما در غزه در حال جنگیم/ هر احتمالی وجود دارد ، نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «ما در غزه در حال جنگ هستیم و احتمال وقوع هر سناریویی وجود دارد.» نتانیاهو: ما در غزه در حال جنگیم/ هر احتمالی وج..

ادامه مطلب

پیام مکرون به کنگره آمریکا حفظ برجام بود

دستیار وزیر خارجه پیشین آمریکا، خبر مکرون به دو حزب کنگره آمریکا را حفظ برجام دانست تا جهت جلوگیری از خروج کاخ سفید از این توافق بین المللی وارد عمل شو..

ادامه مطلب

رئیس‌جمهوری آمریکا، اوباما را «متقلب» توصیف کرد

رئیس جمهوری آمریکا علاوه بر تکرار حملات لفظی به رسانه های منتقد خود در این کشور، باراک اوباما را نیز «متقلب» خواند. رئیس جمهوری آمریکا، اوباما را..

ادامه مطلب

عروس ترامپ، درخواست طلاق داد

«ونسا ترامپ» همسر دونالدجونیور ترامپ ، فرزند ارشد رئیس‌جمهور آمریکا به دادگاه مراجعه کرد و خواستار طلاق شد. عروس ترامپ، درخواست طلاق داد عبارا..

ادامه مطلب

عکس ، این چهار زن، گور همسران رئیس‌جمهور خود را کندند

روزنامه القدس العربی روز یکشنبه در گزارشی نقش و تاثیر همسران رئیسان جمهور چهار کشور آفریقایی تونس، زیمبابوه، گینه استوایی و ساحل عاج در سرنگونی آنها را ..

ادامه مطلب

نگفتم رابطه خوبی با &quot/ دارم ، اون&quot، ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای بیانات منتسب به وی در یک روزنامه آمریکایی مبنی بر این که “رابطه بسیار خوب” با رهبر کره شمالی داشته، رد ک..

ادامه مطلب

استراتژی آمریکا راجع به کره‌شمالی در حال به ثمر نشستن است / تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد: مذاکرات پیشرو میان کره شمالی و کره جنوبی نشان می‌دهد که تلاش‌های انجام شده است به رهبری آمریکا جهت اعمال فشار علیه پیون..

ادامه مطلب