سطح سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه

سطح: سیاست سیاسی دانشجو دانشجو روزنامه فروردین پنجشنبه روزنامه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی رکوردشکنی‌های سکه و دلار در سال ۹۶

نرخ دلار و سکه طی روزهای اخیر با تحولات تازه‌ای همراه شد و به رکوردهای جدیدی در امسال دست یافت. 

رکوردشکنی‌های سکه و دلار در سال ۹۶

رکوردشکنی های سکه و دلار در سال ۹۶

عبارات مهم : بازار

نرخ دلار و سکه طی روزهای اخیر با تحولات تازه ای همراه شد و به رکوردهای جدیدی در امسال دست یافت.

به گزارش ایسنا، بازار ارز و سکه در روزهای گذشته دستخوش عوض کردن و تحولات جدیدی شد. بررسی روند قیمت دلار در حدود یک هفته گذشته روند بی سابقه ای را دست کم در امسال نشان می دهد.

رکوردشکنی‌های سکه و دلار در سال ۹۶

دلار آمریکا در تاریخ سوم ماه با طی کردن شیب صعودی در روزهای قبل از آن از مرز ۳۹۰۰ تومان گذشت تا شیب صعودی شدن دلار در روزهای بعد از آن هم کلید بخورد.

در چهارم مهر ماه دلار به ۳۹۰۶ تومان رسید و درششم مهر ماه ۳۹۱۱ تومان در بازار آزاد عرضه شد و در دهمین روز مهر به ۳۹۱۶ تومان رسید. در روزهای بعد گرانی دلار در شیب تندتری قرار گرفت. در یازده مهر دلار ۳۹۳۰ تومان در بازار آزاد فروخته شد تا طی یک روز با جهش حدود ۱۵ تومانی روبرو شده است باشد.

نرخ دلار و سکه طی روزهای اخیر با تحولات تازه‌ای همراه شد و به رکوردهای جدیدی در امسال دست یافت. 

دلار با ادامه این مسیر در سیزده مهر ماه به ۳۹۴۸ تومان و در پانزده مهر ماه به یکباره به ۳۹۷۱ تومان رسید تا گرانی دلار همچنان ادامه دار باشد.

در روزهای میانی مهر همین مسیر استمرار داشت در نهایت جهت نخستین بار در روز گذشته – دوشنبه – ۱۷ مهر دلار جهت نخستین بار در سال ۱۳۹۵ از مرز ۴۰۰۰ تومان گذشت تا به رکورد جدیدی دست پیدا کرده باشد. دلار در این روز ۴۰۴۱ تومان در بازار آزاد عرضه شد.

بررسی ها از روند قیمت دلار در حدود دو هفته گذشته نشان می دهد که این ارز حدود ۱۴۰ تومان زیاد کردن قیمت پیدا کرده است.

رکوردشکنی‌های سکه و دلار در سال ۹۶

بازار سکه نیز در همین فاصله و تحت تاثیر بازار دلار در مسیر صعودی گام برداشت به طوری که در شروع مهر ماه یک میلیون و ۲۳۷ هزار تومان در بازار فروخته شد و در روزهای بعد با طی کردن مسیر افزایشی در ۱۷ مهر ماه از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عبور کرد و به یک میلیون و ۳۱۲ هزار تومان رسید تا در ۱۷ روز اخیر ۷۵ هزار تومان زیاد کردن قیمت را تجربه کرده باشد.

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz